قیمت کاغذ دیواری اصفهان و آشنایی با انواع آن | 2 راه شناخت بهترین جنس کاغذ دیواری!

دکوراسیون منزل

قیمت کاغذ دیواری اصفهان و آشنایی با انواع آن | 2 راه شناخت بهترین جنس کاغذ دیواری!

وقتی نوبت به تزیین مجدد اتاق می رسد، قیمت کاغذ دیواری اصفهان برای افراد بسیار اهمیت پیدا می کنند. زیرا خانواده ها در نظر دارند با هزینه های متناسب با بودجه ای که برای این کار کنار گذاشته اند. رنگ و روی جدیدی به فضای خانه خود بدهند. وقتی به این مسئله فکر می کنند، هیجان فضا را پر می کند. امکانات رنگ، الگو و بافت بی نظیر به نظر می رسد.

به خصوص اگر تصمیم گرفته اید دیوارهای منزل خود را با کاغذ دیواری کنید. اگر که تا قبل از این دیوارهای خود را فقط با رنگ می زدید. ممکن است از قیمتی که باید هنگام انتخاب کاغذ دیواری در اصفهان بپردازید، آگاه نباشید. این مسئله برای کسانی که اولین بار است این حرکت را می خواهند برای منزل خود بزنند، تعجب آور باشد. در این مقاله می توانید با خدمات امید دکور آشنا شوید.

فهرست عناوین ذکر شده در این مقاله به شرح زیر است:

استفاده ی کاغذ دیواری در دنیای مدرن و شیک

کاغذ دیواری  و کاربرد های آن در دنیای مدرن و لوکس

قیمت کاغذ دیواری و انواع مدل های بروز و شیک

آشنایی با انواع کاغذ دیواری و شناخت برند های معتبر

اصول قابل توجه در انتخاب کاغذ دیواری در اصفهان

کلام آخر در این مقاله که انتظار می رود برای شما مفید باشد:

گالری تصاویر

کاغذ دیواری 1چسباندن کاغذ دیواری

کاغذ دیواری 2لوازم مورد نیاز چسباندن

کاغذ دیواری 3 انواع کاغذ دیواری

استفاده ی کاغذ دیواری در دنیای مدرن و شیک

بسیاری از افراد دوست دارند که در خانه‌های زیبا زندگی کنند و دکوراسیون آن را به هر طریقی تغییر دهند. یکی از تغییراتی که میتوان در خانه ایجاد کرد، استفاده از کاغذ دیواری در اصفهان است. یکی از قسمت هایی که برای تغییرات خانه ها میتوانیم تغییر دهیم. دیوار های خانه است. روش هایی که در گذشته برای خانه ها استفاده می شد، روکش کردن دیوار ها به وسیله گچ بوده است.

امروزه دیگر روکش کردن دیوار ها با گچ طرفداران زیادی ندارد. هرچند هنوز هم برخی از منازل، دیوار خانه های خود را گچ کاری می کنند. ولی در صورتی که شخص مایل به هزینه کردن بیشتری باشد میتواند جایگزین بهتری برای گچ استفاده کند. یکی از بهترین روش ها روکش کردن دیوار با کاغذ دیواری است. ما در omid decor شما را در این زمینه راهنمایی می کنیم. در اینجا می توانید نمونه ای از کاربرد کاغذ دیواری 1 را مشاهده کنید.

عنوان قیمت کاغذ دیواری اصفهان
نویسنده یگانه صالحیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1745 کلمه
مدت زمان 15 دقیقه

کاغذ دیواری و کاربرد های آن در دنیای مدرن و لوکس

سوالی که ممکن است ذهن شما را مشغول می کند این است که کاغذ دیواری چیست؟. نوعی از روکش ها  جهت پوشاندن سطح دیوار است. کاغذ دیواری در طرح ها و مدل های متنوعی طراحی و تولید میشود. در رنگ ها و برند های متفاوت. اما دغده ای که برای افراد پیدا میشود در این موارد. این است که میان این همه مدل و طرح کدام بهترین گزینه برای خانه است. قیمت کاغذ دیواری اصفهان به ‌صورت رولی و متری در بازار وجود دارد. که شما میتوانید در هر اندازه و مترازی که مدنظرتان است، آن را تهیه کنید. کاغذ دیواری را با استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری میتوانید به دیوار بچسبانید. اگر شما میتوانید کاغذ دیواری را با اصول آن، طوریکه هوا زیر آن نرود، نصب کنید که خیلی خوب است.

کاغذ دیواری 1چسباندن کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری – قیمت کاغذ دیواری اصفهان امید دکور

 

اگر نمی‌توانید یا احتمال می‌دهید که این‌کار باعث آسیب‌رسیدن به‌ دیوار یا غیر اصولی نصب کاغذ دیواری در اصفهان می‌شود. باید چسباندن کاغذ دیواری خود را به افراد متخصص این زمینه در امید دکور بسپارید. اگر کاغذ دیواری 2 به صورت تخصصی نصب نشود و در زیرآن هوا بماند، ظاهر زیبای‌خود را از دست خواهد داد. همچنین درهنگام نصب غیراصولی کاغذ دیواری امکان دارد پس از مدتی کاغذ دیواری از بستر خود جدا شود. همچنین به‌دلیل اینکه با چسب به گچ دیوار چسبیده است، ممکن است بخشی از گچ کاری خانه نیز تخریب شود. این لحظه است که لزوم کمک گرفتن از یک فرد حرفه ای در زمینه نصب کاغذ دیواری به چشم می‌آید.

قیمت کاغذ دیواری اصفهان و انواع مدل های بروز و شیک

قیمت کاغذ دیواری به کیفیت، نقش برجسته، نام تجاری و جنس آن بستگی دارد. به همین دلیل می‌توانید با قیمت های بسیار متفاوتی در بازار روبرو شوید. قیمت کاغذ های دیواری به اندازه و قطر و همچنین طرح آن هم بستگی دارد. اینکه شما بخواهید کاغذ دیواری 3 رولی تهیه کنید یا متری بستگی به بودجه‌ای دارد که برای این‌کار کنار گذاشته اید. باید به این نکته هم توجه بفرمایید که همراه با کاغذ دیواری باید وسایل موردنیاز آن را هم تهیه کنید. مانند چسب مخصوص کاغذ دیواری، غلتک، برس. همچنین اگر از افراد متخصص زمینه کاغذ دیواری در اصفهان کمک گرفتید، باید هزینه نصب را پرداخت کنید.

کاغذ دیواری 2لوازم مورد نیاز چسباندن

لوازم نصب
لوازم نصب – قیمت کاغذ دیواری اصفهان امید دکور

آشنایی با انواع کاغذ دیواری و شناخت برند های معتبر

  • کاغذ دیواری با جنس کاغذ: این نوع کاغذ دیواری از جنس بسیار نازک هستند. و همچنین بیشتر آنها قابلیت شست و شو رو ندارند. این کاغذ دیواری در omid decor با چسب مخصوص چسبیده می شوند و تا یک الی دو سال دوام دارد. نکته ی منفی قابل توجه این مدل، به راحتی پاره شدن آنها است. البته از این رو کاغذ دیواری با جنس کاغذ می تواند انتخاب مناسبی برای اتاق کودکان باشد.
  • کاغذ دیواری نانو: امروزه وسایل زیادی را در اطراف خود مشاهده می کنید که از جنس نانو تهیه شده باشند. قیمت کاغذ دیواری اصفهان هم جزء این دسته از محصولات قرار می گیرند. این دسته از محصول ضد دوده، گرد و غبار و هر نوع کثیفی هستند و به سادگی پاره نمی‌شوند. آنها در برابر تابش آفتاب و گرمای نور مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند.
  • کاغذ دیواری های مخملی و بافت دار: این محصول زیبایی خاصی را می تواند به منزل شما بدهد. البته این مدل به دلیل زیبایی بی نظیرش، دارای هزینه بالاتری هم است. نکته قابل توجه در رابطه با کاغذ دیواری مخملی این است. که به دلیل وجود تکه های مخمل در آن، قابل شست و شو نیستند.

کاغذ دیواری 3 انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری
انواع کاغذ دیواری – قیمت کاغذ دیواری اصفهان امید دکور

اصول قابل توجه در انتخاب کاغذ دیواری در اصفهان

برخی از کاغذ دیواری‌ها به‌دلیل بافت‌ها و طرح های موجود در آنها، نور بیشتری را به سمت خود جذب می‌کنند. مخصوصا اگر محصول انتخابی شما رنگ تیره باشد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر در منزل خود با کمبود نور مواجه هستید، سراغ طرح‌های تیره رنگ بروید. همچنین انتخاب مدل هایی با رنگ روشن و طرح های کوچک هم می تواند. انتخابی مناسبی باشد که میتوانید برای دیوارهای منزل خود داشته باشید. در این رابطه لازم است که بدانید انتخاب کردن رنگ های تیره، فضای خانه را کوچکتر نشان می دهد. به پیشنهاد ما اگر منزل شما دارای متراز کوچکی است از قیمت کاغذ دیواری اصفهان رنگ های روشن استفاده کنید. همچنین کاغذ های دیواری با طرح های عمود نیز دیوار های منزل شما را بلندتر نشان می دهد.

نکات مهم قبل از آغاز خرید کاغذ دیواری برای منزل!

قبل از شروع خرید کاغذ دیواری چند نکته را باید مدنظر داشته باشید. تعیین بودجه خود قبل از شروع خرید یکی از مهمترین مراحل خرید است. گزینه های بسیارخاص و لوکس در الگوها و رنگ ها در هر سطح بودجه موجود است. به جز اینکه قبل از خرید بودجه مورد نظرتان را مشخص می کنید. باید کاغذ دیواری در اصفهان متراز و رنگ مناسب خانه خود را مد نظر داشته باشید. البته مطمئن شوید که کیفیت را نسبت به بودجه ی مورد نظرتان را فدای پس انداز پول نکنید. کاغذ دیواری های با کیفیت زیادی و با قیمت های پایین وجود دارد. اما گزینه های بی کیفیت زیادی هم وجود دارد که باعث سردرگمی افراد هنگام خرید می شود. در نتیجه قبل از خرید باید درباره کاغذ دیواری بیشتر اطلاعات کسب کنید. و آمادگی بیشتری برای انتخاب کاغذ دیواری متناسب با نیاز، سلیقه، رنگ و بودجه داشته باشید.

عوامل موثر بر جنس های قیمت کاغذ دیواری اصفهان

قبل از مطرح کردن بعضی از مواردی که در حین خرید کاغذ دیواری باید به آنها توجه کنید. این که چه عواملی می تواند بر روی قیمت این محصولات تاثیر گذار باشد، برای افراد مهم است. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت کاغذ دیواری تاثیر می گذارد. از جمله میتوان به جنس کاغذ، مدل، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می‌کنید و هزینه های جانبی اشاره کرد. شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که برندهای متفاوتی در جهان شروع به تولید کاغذ دیواری کرده اند.

همین مسئله می تواند تفاوت قیمتی بسیار زیادی را بین محصولات ایرانی و خارجی به وجود آورد. افرادی که به دنبال خرید قیمت کاغذ دیواری اصفهان هستند به سختی میتوانند قیمت محصولات را تخمین بزنند. همچین این مسئله کار را برای برآورد هزینه سخت تر خواهد کرد. همچنین بدانید که قیمت نهایی را تخمین میزنند و بر اساس آن شما آن را خریداری می کنید. قیمت هر رول با توجه به برند و جنس و طرح آن با بقیه رول ها متفاوت است. اما نکته‌ای که باید بدانید این است که در خرید کاغذ دیواری تمامی قیمت‌ها به شکل رولی محاسبه می شود.

کلام آخر در این مقاله که انتظار می رود برای شما مفید باشد:

لازم به ذکر است در خرید فقط برای اجرای روی دیوار به کار برده نمی شود. در دنیای مدرن امروز طراحی ها و ایده های متنوع بسیاری برای ارائه در امید دکور وجود دارد. همانطور که برخی از افراد تمایل به ساده بودن سقف دارند، بعضی دیگر ترجیح می‌دهند که سقف منزلشان شکیل باشد. حتی برای بزرگ دیده شدن فضا، دیوارها را ساده نگه دارند و سقف را با کاغذدیواری مناسب پوشش دهید.طرح های متنوعی برای این کار وجود دارد که می توان با توجه به سلیقه شما آن را اجرا کرد. و اما در رابطه با جنس انواع کاغذ های دیواری و انتخاب مناسب، توضیحات تکمیلی در این مقاله ارائه کردیم. برای انتخاب کاغذ دیواری در اصفهان به‌مواردی مانند ابعاد، فضا، نوردهی، همخوانی با سبک و همینطور جنس کاغذ توجه داشته‌باشید. ما در omid decor می توانیم در این زمینه به شما کمک و راهنمایی کنیم.

سوالات متداول درباره کاغذ دیواری:

  1. کاغذ دیواری از چه جنس هایی وجود دارد؟
  • کاغذ دیواری از جنس های کاغذی، نانو، مخملی و بافت دار و غیره وجود دارد.
  1. وسایل مورد نیاز نصب کاغذ دیواری چیست؟
  • چسب مخصوص کاغذ دیواری، غلتک، برس.
  1. در هنگام نصب کاغذ دیواری باید ب چه نکته ای توجه کنیم؟
  • در هنگام نصب نباید زیر کاغذ دیواری هوا برود.

نظر خود را بنویسید