آلکور در اصفهان و نحوه نصب و انتخاب چسب های مناسب برای فضا 3#

آلکور در اصفهان - آلکور چیست

آلکور در اصفهان و نحوه نصب و انتخاب چسب های مناسب برای فضا 3#

آلکور در اصفهان در مقاله آلکور چیست در سایت امیددکور الکور چیزی است که به آن روکشی گفته می شود که دارای چسب در پشت است که پوشش را روی دیوار یا هر سطح دیگری محکم می کند. سهولت نصب و تنوع الکور بسیاری از شهروندان عزیز اصفهانی را بر آن داشته تا برای ایجاد تنوع و زیبایی بر روی سطوح مورد نظر خود در آن مکان اقدام به نصب الکور نمایند. گروه امیددکور توانسته است بزرگترین و بهترین نمایندگی الکور اصفهان با تنوع بسیار زیاد و بهترین قیمت برای الکور اصفهان باشد. قبل از خرید و انتخاب آلکور می توانید تمامی اطلاعات لازم از جمله رنگ الکور، جنس الکور، نوع طرح الکور و نحوه نصب الکور را در اصفهان از مشاورین تیم بازسازی ما جویا شوید.

فهرست سر تیتر های مقاله

آلکور چیست و اطلاعات کامل آلکور در اصفهان ؟

بررسی اصطلاحات رایج در باره ی آلکور

انواع آلکور و طرح های آن در آلکور در اصفهان

چگونه نصب و انجام آلکور اصفهان انجام می شود؟

آلکور چیست و بررسی قیمت آلکور اصفهان ؟

بررسی نمایندگی آلکور دراصفهان امیددکور

انواع رنگ الکور چیست و آلکور در اصفهان ؟

آلکور آشپزخانه چه تفاوتی با آلکورهای دیگر دارد؟

آلکور برچسب نسوز کابینت و آلکور چیست

چکیده نحوه نصب آلکور چگونه است؟

سوالات متدوال مقاله وب سایت امیددکور

فهرست تصاویر

بازسازی منزل 1 – دیزاین

بازسازی منزل 2 – ساختمان

بازسازی منزل 3 – خانه

آلکور چیست و اطلاعات کامل آلکور در اصفهان ؟

الکورها اساساً برچسب هایی هستند که هنگام نصب بر روی سطوحی که نیاز به پوشاندن دارند در سریع ترین زمان ممکن اعمال می شوند و به دانش فنی بسیار کمی نیاز دارند. الکورها عموما ضد آب هستند و از PVC ساخته می شوند. پی وی سی به آب یا هر مایع دیگری اجازه می دهد تا روی الکور بلغزد و اجازه نفوذ به آن را نخواهد داد. در برخی دیگر از انواع آلکور، از پلاستیک اضافی یا سلفون نیز استفاده می شود تا الکور براق تر شود و مقاومت بیشتری در برابر آب نشان دهد.

omiddecor  الکورها به اصطلاح پوشش های خود چسب هستند که هنگام نصب به دقت بالایی نیاز دارند تا اصولی که قرار است در کنار هم قرار گیرند اندازه گیری و محاسبه شوند. گروه امیددکور دارای تیم نصب حرفه ای الکور اصفهان می باشد که الکور را در طرح های مختلف و برندهای ایرانی و خارجی در اختیار مشتریان و کارفرمایان عزیز قرار می دهد. همچنین می توانید مقاله کاغذ دیواری در اصفهان را مطالعه نمایید.

عنوان آلکور در اصفهان
نویسنده سهرابی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1520
زمان مطالعه 15 دقیقه

بررسی اصطلاحات رایج در باره ی آلکور

الکور اسامی متفاوتی بین افراد و فروشندگان دارد. در برخی فروشگاه ها، الکور به عنوان برچسب کابینت یا کاغذ دیواری ضد آب شناخته می شود. در زیر انواع اصطلاحات رایج برای شناسایی Alcor استفاده می شود:

آلکور در اصفهان

 • برچسب های کابینت
 • کاغذ دیواری ضد آب
 • برچسب های ضد آب
 • کاغذ دیواری خود چسب
 • پوشش خود چسب

بازسازی منزل 1را دقت نمایید.

انواع آلکور و طرح های آن در آلکور در اصفهان

الکور یا به اصطلاح لیبل کابینت دارای طرح ها و عملکردهای متفاوتی است. مواد این آلکورها نیز با توجه به ضخامت و درجه استفاده از پلاستیک و سلفون متفاوت است. در برخی از طرح ها، سازندگان الکور بافت های مشابهی را بر روی آن ایجاد می کنند تا از نظر زیبایی بیشتر آن را زیباتر کنند. به عنوان مثال، فرض کنید یک برچسب با طرح چوبی، در طول فرآیند تولید، یک بافت برجسته روی آن ایجاد می شود تا زیباتر شود. علاوه بر این، طرح سنگ مانند دارای سطح صیقلی و شفافیت خاصی برای القای شکل سنگ است. به طور کلی، Alcors دارای چهار دسته طراحی اصلی است که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:

آلکور چیست

 • لیبل کابینت با طرح کاشی و سنگ های تزئینی
 • برچسب کابینت در طرح چوب
 • برچسب کابینت با طرح کاغذ دیواری
 • برچسب های کابینت با طرح مات برای پوشاندن شفافیت شیشه

بازسازی منزل 1 – دیزاین

چگونه نصب و انجام آلکور اصفهان انجام می شود؟

نصب الکور به طور کلی به جنس و ضخامت الکور بستگی دارد. آلکورهای ضخیم تر از سایر الکورها دوام بیشتری دارند و روش نصب خاص خود را دارند. الکورها به صورت رول می آیند، به دیوار می چسبند و پشت آن را چسب می زنند تا روی دیوار یا سطوح دیگر نصب کنند. آلکور در اصفهان نصب خوب Alcor را می توان با اندازه گیری مناسب و قرار دادن مناسب صفحه Alcor انجام داد. آلکورها نسبت به سایر پوشش های سطحی هزینه کمتری دارند و نصب آن زمان کمتری می برد. Alcors به ​​عنوان برچسب کابینت نیز شناخته می شود زیرا استفاده از آن بیشتر یک کابینت است.

آلکور چیست و بررسی قیمت آلکور اصفهان ؟

آلکورها بسته به نوع و سازنده قیمت های متفاوتی دارند. ضخامت های مختلف نیز باعث تغییر در قیمت فویل آلومینیومی می شود. مواد چسب تعبیه شده در پشت این کاغذ دیواری ها متفاوت است، البته قیمت برندهای معروف و باکیفیت بالاتر از نمونه های مشابه است. برای اطلاع از قیمت های الکور اصفهان می توانید روزانه با مشاوران ما در قسمت خرید الکور گروه امیددکور تماس بگیرید تا از تفاوت قیمت ها و انواع آنها و نحوه نصب الکور اصفهان مطلع شوید. رقابتی ترین نرخ های الکور اصفهان را از گروه امیددکور اصفهان بخواهید.

بررسی نمایندگی آلکور دراصفهان امیددکور

در اصفهان مراکز زیادی برای فروش الکور تلاش می کنند که شناسایی یک مرکز معتبر در بین آنها نیازمند تحقیق و زمان زیادی است. بهترین نمایندگی الکور اصفهان گروه امیددکور می باشد که با سالها تجربه تمامی طرح ها و برندهای الکور را برای همشهریان عزیز ارائه می دهد. آلکور چیست همچنین نمایندگی با گارانتی کلیه تاسیسات الکور اصفهان و اجرای هر پروژه در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه نصب الکور اصفهان رضایت مشتریان عزیز را به دست می آورد. مشاهده کلیه پروژه های انجام شده و مشاوره رایگان به شما اطلاعات گسترده ای در مورد الکور و نحوه نصب الکور اصفهان می دهد. بازسازی منزل 2 را دقت نمایید.

انواع رنگ الکور چیست و آلکور در اصفهان ؟

الکورها علاوه بر داشتن طرح های مختلف در رنگ های ثابت نیز وجود دارند. از این رنگ ها به عنوان پس زمینه برای طرح های دیگر استفاده می شود. انواع رنگ های الکور در بازار وجود دارد، با توجه به محیط استفاده انتخاب کنید. omiddecor آلکورها به طور گسترده در همه جا استفاده می شوند. به طور کلی هر سطحی که نیاز به تغییر داشته باشد را می توان با چسب زدن الکور تغییر داد. Alcor دارای یک پورتال رنگی جامع برای انتخاب منحصر به فرد است.

آلکور در اصفهان - آلکور
آلکور در اصفهان – آلکور – امیددکور

بازسازی منزل 2 – ساختمان

آلکور آشپزخانه چه تفاوتی با آلکورهای دیگر دارد؟

از نظر جنسیت، الکور آشپزخانه به دلیل رطوبت بیشتر موجود در محیط آشپزخانه، باید دوام بیشتری نسبت به سایر الکورها داشته باشد. برای کسانی که می خواهند یک کابینت زیبا و مدرن داشته باشند بدون اینکه هزینه زیادی برای زیباسازی آن صرف کنند، انتخاب الکور ممکن است بهترین راه باشد. Alcore به سرعت نصب می شود و هزینه بسیار کمتری نسبت به تعویض یک محفظه دارد. همچنین می توان آنها را جایگزین کرد و پس از مدتی می توان آنها را حذف کرد و یک Alcor جدید نصب کرد. استفاده از الکور با طرح های چوب و ام دی اف می تواند آشپزخانه ای مدرن با هزینه کمتر ایجاد کند.

آلکور برچسب نسوز کابینت و آلکور چیست

در برخی از کابینت های شراب موجود در بازار که به عنوان کابینت نسوز برچسب خورده اند، این کابینت های شراب دارای قابلیت ضد حریق بودن نیز هستند. الکورهای درجه آتش بر روی سطوح افقی نصب می شوند و بافت و شکل آنها در مواجهه با گرما تغییر نمی کند. آلکور در اصفهان در بسیاری از موارد مشتریانی که قصد نصب الکور اصفهان را دارند، انتظار مقاومت در برابر حرارت را ذکر می کنند. در این مواقع الکورهای ضخیم و استیکرهای کابینت مقاوم در برابر آتش ممکن است بهترین گزینه برای اجرا باشند. بازسازی منزل 3 را دقت نمایید.

چکیده نحوه نصب آلکور چگونه است؟

برای نصب الکور ابتدا باید زیرسازی صحیح انجام شود. هدف پرایمر از بین بردن هر گونه چربی و لکه های قابل مشاهده از روی سطح است که مانع از چسبیدن الکور به سطح می شود. پس از تمیز کردن اولیه و ایجاد یک سطح صاف و بدون برآمدگی، الکور را در موقعیت صحیح قرار می دهیم و اندازه گیری های اولیه را انجام می دهیم تا لبه الکور با لبه سطح تراز شود. سپس 10 سانتی متر از برچسب پشت آن را جدا کردیم و الکور را روی دیوار گذاشتیم.

آلکور چیست اگر همه اندازه ها درست بود، برچسب را تا انتها بردارید و با کشیدن یک کاردک مخصوص یا دستمال نخی بزرگ روی آن، تمام الکور را به دیوار بچسبانید. در هر مرحله اگر هوا در زیر آلکورها جمع شود، با بلند کردن الکورها و اعمال فشار بیشتر آن را تهویه می کنیم.

بازسازی منزل 3 – خانه

سوالات متدوال مقاله وب سایت امیددکور

 1. موضوع مقاله را مشخص کنید.

آلکور در اصفهان

 1. از پرایمر در چه موردی استفاده می شود؟

از بین بردن هر گونه لکه و چربی

 1. از مزیت های مهم آلکور چیست؟

طرح بندی زیاد و متنوع omiddecor

نظر خود را بنویسید