قیمت کاغذ دیواری ساده و لوکس | 4 مرحله برای آمادگی نصب کاغذ دیواری!

دکوراسیون داخلی خانه

قیمت کاغذ دیواری ساده و لوکس | 4 مرحله برای آمادگی نصب کاغذ دیواری!

اگر به تنوع دادن در منازل خود اهمیت زیادی می‌دهید، این مقاله امید دکور می تواند به شما کمک کند. در دکوراسیون داخلی شما میتوانید برای تغییر دادن رنگ دیوارهای خود از کاغذ دیواری در اصفهان استفاده کنید. کاغذ دیواری یک راه عالی برای تزئین منزل یا تغییر فوری یک فضا است. طرح ها و مدل‌های  زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. این کار می تواند روحیه خاصی به خانه شما ببخشند تا اینکه فقط نقاشی کنید. اگر بلد باشید کاغذ دیواری را خودتان نصب کنید. می توانید دیواهای کل اتاق را در یک روز بپوشانید. کاغذ دیواری‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند. این تفاوت قیمت ها به دلایل مختلفی چون نوع، جنس، طرح و برندها بستگی دارد. اگر به تغییرات عمده در طراحی داخلی خود فکر می کنید، قیمت کاغذ دیواری ساده یک ملاحظات مهم است.

فهرست مطالب خواندنی در این مقاله:

کاغذ دیواری چیست و به چه منظوری استفاده می شود؟

شناخت با انواع کاغذ دیواری و کاربرد های آن!

آیا قیمت کاغذ دیواری ارزانتر است یا رنگ زدن دیوار؟

اندازه گیری فضای محل نصب کاغذ دیواری در اصفهان

انتخاب مناسب در خریداری کاغذ دیواری دلخواه و با کیفیت!

دیوار های مورد نظر اتاق را برای نصب آماده کنید!

استخدام افراد برای نصب کاغذ دیواری

آنچه در مقاله کاغذ دیواری ساده مطالعه کرده‌اید!

گالری تصاویر:

کاغذ دیواری 1انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری 2اندازه گیری محل نصب

کاغذ دیواری 3نصاب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست و به چه منظوری استفاده می شود؟

کاغذ دیواری پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در ساختمان ها استفاده می‌شود. کاغذ دیواری omid decor یکی از قسمت های طراحی داخلی به ‌شمار می ‌آید. این مدل پوشش بیشتر به صورت رولی یا به صورت متری فروخته می‌شود. و در نصب، آن را باید روی دیوار مورد نظر بچسبانید. کاغذ دیواری 1‌ها می‌توانند ساده یا به صورت نقاشی باشند. همچنین می توانند به صورت مخملی یا با الگوهای گرافیکی ساخته شده باشند. کاغذ دیواری از جنس های مختلفی تولید می‌شود و همچنین انواع زیادی دارد که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

عنوان قیمت کاغذ دیواری ساده
نویسنده یگانه صالحیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1745 کلمه
مدت زمان 15 دقیقه

شناخت انواع کاغذ دیواری در اصفهان و کاربرد های آن!

  • کاغذ دیواری از منسوج نبافته: مواد تشکیل‌دهندهٔ این نوع از کاغذ دیواری غیربافته شده از مخلوط الیاففیبر سلولوزی بلند است. در دستگاه کاغذ، الیاف نساجی امید دکور تولید میشود.
  • کاغذ با روکش وینیل: این کاغذ دیواری از مواد کاغذی تهیه می شود. که بر روی آن رویهٔ طرح دار با نمونهٔ وینیل اسپری یا روکش شده‌است. این نمونه از از کاغذها در دستهٔ کاغذهای با قابلیت ضد لک و قابل شست و شو طبقه‌بندی می‌شوند. و برای تعدادی از فضاها قابل استفاده هستند.
  • روکش پارچه‌ای:  یک مادهٔ سبک وینیل از آکرلیک یا وینیل مایع است. در روی آن لایهٔ طرح دار روکش چاپشده‌است. این قیمت کاغذ دیواری ساده سبک‌تر است و برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن مناسب است.
  • کاغذ با وینیل سخت و جامد: این نوع از کاغذ دیواری‌ها یک لایهٔ کاغذی لمینیت شده دارند. که با یک روکش وینیلی جامد پوشش می‌دهند. همانطور که سطح طرح دار آنها از روکش وینیلی بسیار قوی تهیه شده اند، کاملاً مقاوم هستند. این کاغذها در دسته‌بندی کاغذهای غیر قابل کنده شدن و قابل شست و شو قرار گرفته اند. ولی باید توجه داشت که شست و شوی آنها اصول خاص خود را دارد. در نتیجه میتواند انتخاب مناسب و خوبی برای شما باشد.

کاغذ دیواری 1انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری
انواع کاغذ دیواری – قیمت کاغذ دیواری ساده امید دکور

آیا قیمت کاغذ دیواری ساده ارزانتر است یا رنگ زدن دیوار؟

رنگ آمیزی اتاق معمولاً هزینه کمتری نسبت به کاغذ دیواری دارد. هزینه های نیروی حرفه ای این کار نیز کمتر است. اگر می خواهید یک لایه رنگ جدید روی یک لایه موجود اعمال کنید. باید قبل از نصب کاغذ دیواری 2جدید، کاغذ دیواری قبلی را حذف کنید. این نیز قیمت کاغذ دیواری اصفهان  را افزایش می دهد. هزینه نهایی بستگی به مواد استفاده شده دارد. اگر می خواهید رنگ تزئینی یا نوع دیگری از شخصی سازی دلخواه را  به دیوارهای خود اضافه کنید. ممکن است هزینه بیشتری نسبت به کاغذ دیواری داشته باشد.

اندازه گیری فضای محل نصب کاغذ دیواری در اصفهان

قبل از شروع خریداری کاغذ دیواری مورد نظر خود، بهتر است فضای نصب را اندازه گیری کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که هرچه اتاق یا دیواری که می خواهید کاغذ دیواری کنید. بزرگتر باشد، مواد بیشتری برای نصب آن نیاز است و هزینه بیشتری دربر خواهد داشت. برای تخمین مقدار کاغذ دیواری مورد نیاز، باید اندازه گیری هایی انجام دهید. در ادامه امید دکور شما را راهنمایی خواهد کرد.

کاغذ دیواری 2اندازه گیری محل نصب

اندازه گیری مکان نصب
اندازه گیری مکان نصب – قیمت کاغذ دیواری ساده امید دکور

کارهایی که باید در هنگام اندازه‌گیری کاغذ دیواری در اصفهان انجام دهید:. ابتدا مساحتی را که می خواهید کاغذ را نصب کنید، محاسبه کنید. عرض و ارتفاع هر دیواری که نیاز به کاغذ دیواری دارد را اندازه گیری کنید. ابعاد را با یکدیگر ضرب کنید تا متراژ دیوار به دست آید. مساحت هر دیوار را اضافه کنید. در مرحله بعدی پنجره‌ها، درها یا سایر قسمت‌هایی را که نیازی به پوشانده‌شدن با کاغذ دیواری را ندارد اندازه بگیرید. مساحت فضای باز را از کل مساحت دیوارها کم کنید. با این عملیات شما می توانید کمی از قیمت کاغذ دیواری ساده خود را کاهش دهید.

انتخاب مناسب در خریداری کاغذ دیواری دلخواه و با کیفیت!

ممکن است با کمی گشت زدن در بازار های کاغذ دیواری، قیمت های متفاوتی را در این باره ببینید. توجه داشته باشید که هزینه ای که روی کارت آنها چاپ شده است، متفاوت است. به عنوان مثال، کاغذ دیواری های سه بعدی گران تر از کاغذ دیواری های طرح دار هستند. زیرا در کاغذ دیواری های سه بعدی شکل و مدل آن متفاوت است. و همچنین برای تهیه آن باید از جنس های مقاوم و با کیفیت استفاده کنند. همچنین باید پیچیدگی های طرح های کاغذ دیواری را در نظر بگیرید. اگر طرح گرافیکی خاصی برای کاغذ دیواری در اصفهان در نظر دارید، ممکن است نیاز به خرید تجهیزات اضافی داشته‌باشید. تا فضای کافی برای ورق های خود داشته باشید.

دیوار های مورد نظر اتاق را برای نصب آماده کنید!

اگر قبلا دیوار های شما دارای کاغذ دیواری است. ممکن است لازم باشد کاغذ دیواری 3 قدیمی را از روی دیوار جدا کنید. یا با ایجاد سوراخ ها و ترک های کوچک دیوار را آماده کنید. این شامل مواد اضافی است که ممکن است هزینه کار را برای شما افزایش دهد.

استخدام افراد برای نصب کاغذ دیواری در اصفهان

برای روکش کردن خانه های خود به فکر استفاده از کاغذ دیواری omid decor افتاده اید. اما باید به این توجه کنید که کاغذ دیواری ها انواع زیادی دارند و انتخاب میان آنها سخت است. همچنین بعد از اینکه شما مدل و برند مدنظرتان را خریداری کردید. تصمیم گرفته‌اید که خودتان آنها را نصب کنید، باید به این توجه داشته باشید که نصب آن اصول خاصی دارد.

کاغذ دیواری 3نصاب کاغذ دیواری

نصاب کاغذ دیواری
نصاب کاغذ دیواری – قیمت کاغذ دیواری ساده امید دکور

اگر شما بی‌اطلاع و بی تجربه در این کار هستید، بدانید که در هنگام کار دچار مشکلاتی خواهید شد. در هنگام نصب کردن ممکن است کاغذ دیواری پاره شود. یا یکی‌از مشکلات متعدد هوا رفتن زیر قیمت کاغذ دیواری ساده در هنگام چسباندن است‌که ظاهر دیوارها را زشت می‌کند. پیشنهاد می‌شود اگر کار را به جای اینکه خودتان انجام دهید برون‌سپاری کنید. هزینه کل بیش از دو برابر خواهد شد. اما از این اطمینان حاصل می کنید که کار به نحو احسن انجام می‌شود.

آنچه در مقاله قیمت کاغذ دیواری ساده مطالعه کرده‌اید!

در دنیای متریال کاغذ دیواری‌ها، به خودی خود دنیایی بزرگ و گیج‌کننده و پر از رنگ و نقش است. به همین دلیل انتخاب می‌تواند بسیار سخت باشد. و قیمت هم از گزینه‌های بسیار ارزان تا موارد بسیار گران، با توجه به‌بافت و طرح متفاوت است. امروزه در هر محله و شهری که باشید، می‌توانید به‌ راحتی خرید کاغذ دیواری در اصفهان را انجام دهید. اما برای داشتن یک کاغذ دیواری دقیقا متناسب با نیاز شما، که جنس و دوام خوبی هم داشته‌ باشد. بهتر است به نمایندگی‌های معتبر فروش کاغذ دیواری omid decor مراجعه کنید. درصورت خرید اینترنتی، مشخصات کاغذ دیواری‌را با‌دقت مطالعه کنید. از برند و جنس آن اطمینان حاصل کنید تا در مرحله انتخاب بهترین‌ها را بپسندید. همچنین قیمت کاغذ دیواری ساده را با دیگر کاغذها مقایسه کنید تا با بهترین قیمت و کیفیت خرید کرده‌باشید. روش نصب مناسب با همان نوع کاغذ دیواری را هم اجرا کنید.

سوالات متداول و نظرات کاربران!

  1. کاغذ دیواری چیست و در چه صنعتی از آن استفاده می شود؟
  • کاغذ دیواری پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهایداخلی در ساختمان ها استفاده می‌شود و در صنعت دکوراسیون داخلی از آن بسیار استفاده می شود.
  1. کاغذ دیواری انواع خاصی دارد؟
  • بله – کاغذ دیواری از منسوج نبافته، کاغذ با روکش وینیل، روکش پارچه‌ای،کاغذ با وینیل سخت و جامد
  1. یکی از مشکلات متعدد هنگام نصب کاغذ دیواری چیست؟
  • اگر شما بی‌اطلاع و بی تجربه در این کار هستید، بدانید که در هنگام کار دچار مشکلاتی خواهید شد. در هنگام نصب کردن ممکن است کاغذ دیواری پاره شود. یا یکی‌از مشکلات متعدد هوا رفتن زیرکاغذ است.

نظر خود را بنویسید